Amix Supergreens - Zelený zázrak

Amix SuperGreens drink - dokonalá směs zeleného

Každé tělo ke svému fungování potřebuje vitamíny a minerály. Jak je můžete rychle, snadno a hlavně chutně doplnit kdykoliv během dne? Odpovědí je SuperGreens drink!

Samotný název už toho prozrazuje hodně. Tenhle SuperGreens drink je opravdu špička namíchaná ze zelených superpotravin, které tvé tělo rozhodně ocení! Nápoj je složený z ovoce, zeleniny, mladé pšenice a ječmene, ale hlavní roli tady hrají chlorella a spirulina, obě známé pro své skvělé účinky. Pojďme se na ně podívat zblízka..

Chlorella

Chlorella je vlastně jen jednobuněčná zelená řasa, ale nevěřili byste, co všechno obsahuje! Je plná vitamínů (zejm. B12) a minerálů, zároveň je bohatým zdrojem bílkovin obsahujících důležité aminokyseliny, a to hlavně ty, které si naše tělo neumí samo vyrobit. Pomůže vám se snižováním tělesné hmotnosti a uchrání vás přes mnoha onemocněními, především srdečními. Funguje také jako antioxidant a samozřejmě posiluje imunitní systém.

Spirulina

Spirulina není řasa, ale sladkovodní sinice. Tahle zelená potravina má v sobě velké množství železa, vápníku a hořčíku. Stejně jako chlorella obsahuje chlorofyl, který pomáhá čistit organismus. Pokud se snažíte zhubnout, určitě oceníte také fenylalanin, protože pomáhá snížit chuť k jídlu! Její pravidelné užívání vám zlepší vzhled pokožky, nehtů i vlasů, pomůže vám při hojení ran a zlepší imunitu.

Proč SuperGreens drink vyzkoušet?

To, že je to vitamínová bomba s téměř zázračnými účinky, už jsme vám vysvětlili. Ale možná vás při čtení napadla jedna znepokojující otázka: „Jak asi tenhle zelenej drink z řas a sinic může chutnat?“ Nebudete tomu věřit, ale... SKVĚLE! SuperGreens drink má totiž jablečnou příchuť a můžeme vám slíbit, že si na něm skutečně pochutnáte. Víme, že u zelených drinků není dobrá chuť zvykem, ale tenhle vážně stojí za to!

Další výhodou je, že si ho můžete připravit kdykoliv a kdekoliv. Jasně, je určitě dobré si doma odšťavnit nějaké čerstvé zelené zázraky a vypít si je třeba cestou do práce... Ale ruku na srdce, kolikrát v týdnu si na to uděláte čas? A navíc pak ještě umýt celý ten odšťavňovač, to se taky nikomu nechce dělat dennodenně. Právě proto je SuperGreens drink skvělou alternativou! Mějte svoji vitamínovou injekci stále po ruce.

Shrňme si účinky drinku

Co všechno tedy tenhle zelený elixír umí?

  • Doplní vám spoustu vitamínů a minerálů
  • Přirozeně čistí krev a detoxikuje celý organismus
  • Výrazně zlepšuje a posiluje imunitní systém
  • Pomáhá snižování cholesterolu v krvi
  • Působí jako prevence před mnoha onemocněními
  • Skvěle chutná

SuperGreens drink určitě konzumujte pravidelně a dlouhodobě. Můžete si ho vypít k snídani, aby vás po ránu pořádně nakopnul, nebo kdykoliv  během dne. A nezapomeňte nám dát vědět, jestli vám chutná stejně jako nám!

Pokud se na zelený drink přece jenom necítíte, můžete vyzkoušet alternativu – SuperGreens tablety.